|
Register
GEZEGEN AJANS DAĞITIM ÇEŞİTLERİMİZ PDF Print E-mail

Dağıtım , Dağıtım,Dağıtım , Dağıtım, Dağıtım , Dağıtım , Dağıtım, Dağıtım , Dağıtım. İnternetten alınmış ilanlarınızın kapıları açılır kutuya broşürler bırakılır kapı kapalı olur demir parmaklıklara maksimum altıçın ilan bırakılır.
İş Yeri Dağıtım: Belirlemiş oluyor sanayii bölgeleri veya yoğun iş yerlerinin bulunduğu noktalar birleşmek için bildirmek bırakılmaktadır. Ilan bırakılan yerden büyük düzene almak için için kartvizit alınmaktadır. işyerleri. işyerleri. işyerleri. Meydan Elden Dağıtım:
Broşürler, yoğunluk derecesinde insanın patates olduğu noktalarda dağıtılmaktadır.Metrobüs, Metro çıkışlarında kalabalık ve caddelerde ilan ediyoruz, dağıtılırız. Broşürleriniz dağıtılırken dağımı yapacak arkadaşların resimleri çekerkençeşmeli hizmete göre kimlere hangi yaş aralıklarına dağıtım yapılacağı belirlenir.
Araç Dağıtım: Genelleştirilmiş araçların resimleri. Doğru çözümleme: Modern kadrolama anlayışı, teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dağıtım alanı. Hızlı ve ekonomik çözümleyiciler üretmektedir.
Hizmet sektörü faaliyet gösteriyor bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman, güven gibi unsurları işlemeye özenle uygulakları. Dijital Baskı: Her türlü dijital baskı, vinil baskı, bez afiş baskı afişleriniz yapılmaktadır, kurumsal dijital baskı, sektörü dijital baskı ve kişisel dijital baskı afişeri'niz uygun fiyatlarla dijital baskı merkezi