|
Register
broşür dağıtımı fiyatları PDF Print E-mail

Hakkımızda

2008 yilinda istanbulda kurulan gezegen ajans dagitim,sektor birikimiyle ulusal duzeyde dagitim çözümleri üreterek,sektörünün güven veren kurye dagitim sirketleri arasinda ilk siralarda yer almaktadir.
Kurulusumuz, dagitim faaliyetlerine basladigi ilk gun itibariyle nitelikli hizmet ve fark yaratan is anlayisi ile degisik sektorlerde faaliyet gosteren musterilerinin hakli guvenini kazanmaktadir.
Modern kadrolama anlayisi,teknoloji kullanimi,sektorel birikimi ve genis dagitim alanlari ile kurumsal musterilerine hizli ve ekonomik cözumler uretmektedir.
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman, güven gibi unsurları iş süreçlerine özenle uygulamaktadır.
Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek,hız,verimlilik ve kalite acısından gerekli olan alt yapı yatırımlarını tamamlamıştır. bir kurye dağıtım firması olarak bütün süreçlerini elektronik ortama taşımıştır.Bu sayede gönderilerin dağıtım sureci içerisindeki fiziksel hareketlerini denetlenebilir ve raporlanabilir veriler haline dönüştürerek müşterilerine güncel dağıtım raporları yapmaktadır.