|
Register
şişli broşür dağıtımı PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Thursday, 10 December 2009 00:55

Reklam çeşitli mal, ürün yada hizmetlerin belirli bir ücret karşılığında tüketici ve hedef kitlelere tanıtılmasına Reklam denir. Reklam tüketicilere ürün veya hizmetlerin nerede, ne fiyata nasıl alına bileceği hakkında bilgi verip ürün ve hizmet alımında doğru tercih yapmasını sağlar. Dağıtım kendi arasında firmanın hedef kitleye ulaşma amacına göre farklılıklar göstermektedir.
1/ Apartman Dağıtımı : Öncelikle dağıtımı yapılacak bölgenin harita üzerinde cadde,sokak, mahalle ve apartman sayıları çıkartılarak kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı belirlenir.
İş bitiminde dağıtım yapılan bölgeler görsel ve yazılı olarak ayrıntılı şekilde tarafınıza bilgi verilir.Posta kutusu, Kapı tokmağı poşetlenip ve Kapı demir parmaklıklara takılarak yapılan dağıtım şeklidir.
2/ Meydan Dağıtımı (Elden Dağıtım) : İnsanların yoğun oldukları, Cadde, Metro, Metrobüs, Devlet okulları, özel okullar önlerinde yada kurum çevresinde kişilere elden tek tek yapılan dağıtım şeklidir.
3/ İşyeri Dağıtımı : Müşterilerin iş yerlerine bırakılarak yapılan etkili dağıtım şeklidir. yapmış olduğumuz dağıtımlarda maksimum seviyede kartvizit alıp tarafınıza sunulmaktadır.
4/ Araç Dağıtımı : Belirlemiş olduğumuz bölgedeki araçların sileceklerine bırakılarak yapılan dağıtımdır. ilan dağıtımı yapılan araçlar fotoğraflanarak ayrıntılı bilgi verilmektedir.Broşür Dağıtım İşi
Doğru çözümleme : Modern kadrolama anlayışı,teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dagıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözumler üretmektedir.
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman,güven gibi unsurları is süreçlerine özenle uygulamaktadır.
Matbaa Baskı Hizmeti : Gezegen Reklam Dağıtım olarak müşterilerimizin ilan, Broşür, Davetiye, Magnet, Kartvizit, Afiş Pankart gibi matbaa basım işlerini yapmaktayız, bu şekilde baskı dağıtım işleriniz tek elden yapılmış olur.Çalışmasını istediğiniz ürünün Gramaj, Ebat, Renk, Adet miktarını tek sayfa kırım özeliklerini yada Elinizde basılmış örnek varsa bunu bizimle paylaşmanız sürecini hızlandırmak açısından etkili olacaktır. Düğün, Nişan Yemek ve Sünnet Kartvizit Katalogları iş yerinize yada dilediğiniz mekana getirilir.Ürünle ilgili çalışma tamamlanınca istediğiniz adrese teslimatı paketlenip imza karşılığında teslimatı yapılmaktadır. Etkili Güvenli Dağıtım ve Basım için bizimle çalışmanız yeterlidir,Broşür Dağıtımı,El ilanı Dağıtımı,İnsert Dağıtımı,Broşür Dağıtım,İlan Dağıtım,Gazete Dağıtımı,İnsert Dağıtım,Afiş Dağıtım Fiyatları,İlan Dağıtım Fiyatları,Broşür Dağıtım Firmaları,İlan Broşür Dağıtımı,İnsert Dağıtım Fiyatları,İnsert Dağıtım Firmaları,İnsert Dağıtımı,Afiş Dağıtımı,Afiş Dağıtım Fiyatları,Flyer Dağıtımı,El İlanı Dağıtımı,El ilanı Dağıtım Fiyatları,İlan Dağıtımı,Dergi Dağıtımı,Katalog Dağıtımı,Toplu Broşür Dağıtımı,Broşür Dağıtım Şirketi,Afiş Dağıtım Firmaları,Gazete Dağıtımı,Kurye Dağıtım,Broşür Dağıtımı İstanbul,Afiş Broşür Dağıtımı,Reklam Dağıtım,Ajans Dağıtım,Afiş Yapıştırma,Toplu Broşür Dağıtım,Toplu Dağıtım,Reklam Dağıtım,İlan yapıştırma,Afiş Yapıştırma,Poster Yapıştırma,Poster Afişleme,İstanbul Broşür Dağıtım,Kadıköy Broşür Dağıtımı,Toplu Dağıtımı,Ajans Dağıtım,Broşür Dağıtım Haberleri,Broşür Dağıtım Haberleri,Gezegen Dağıtım Haberleri,Broşür Dağıtım Firması,,Broşür Dağıtım Elamanı,Broşür Dağıtım İşi,broşür dağıtım elemanı,eleman,istanbul Broşür Dağıtımı,Kadıköy Broşür Dağıtım



Last Updated on Tuesday, 23 April 2019 12:59