|
Register
http://www.gezegendağıtım.com PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Wednesday, 05 December 2007 11:32

Reklam çeşitli mal, ürün yada hizmetlerin belirli bir üçret karşılığında tüketici ve hedef kitlelere tanıtılmasına Reklam denir. Reklam tüketicilere ürün veya hizmetlerin nerede, ne fiyata nasıl alına bileceği hakkında bilgi verip ürün ve hizmet alımında doğru tercih yapmasını sağlar. Dağıtım kendi arasında firmanın hedef kitleye ulaşma amacına göre farklılıklar göstermektedir.

1/ Apartman Dağıtımı : Öncelikle dağıtımı yapılacak bölgenin harita üzerinde cadde,sokak, mahalle ve apartman sayıları çıkartılarak kaç adet ilan dağıtımı yapılacağı belirlenir. İş bitiminde dağıtım yapılan bölgeler görsel ve yazılı olarak ayrıntılı şekilde tarafınıza bilgi verilir.Posta kutusu, Kapı tokmağı poşetlenip ve Kapı demir parmaklıklara takılarak yapılan dağıtım şeklidir.

2/ Meydan Dağıtımı (Elden Dağıtım) : İnsanların yoğun oldukları, Cadde, Metro, Metrobüs, Devlet okulları, özel okullar önlerinde yada kurum çevresinde kişilere elden tek tek yapılan dağıtım şeklidir.

3/ İşyeri Dağıtımı : Müşterilerin iş yerlerine bırakılarak yapılan etkili dağıtım şeklidir. yapmış olduğumuz dağıtımlarda maksimum seviyede kartvizit alıp tarafınıza sunulmaktadır.

4/ Araç Dağıtımı : Belirlemiş olduğumuz bölgedeki araçların sileceklerine bırakılarak yapılan dağıtımdır. ilan dağıtımı yapılan araçlar fotoğraflanarak ayrıntılı bilgi verilmektedir.Broşür Dağıtım İşi

Doğru çözümleme : Modern kadrolama anlayışı,teknoloji kullanımı, sektörel birikimi ve geniş dagıtım alanları ile kurumsal müşterilerine hızlı ve ekonomik çözumler üretmektedir. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir oyuncu olmanın hassasiyetini taşıyarak zaman,güven gibi unsurları is süreçlerine özenle uygulamaktadır.

Matbaa Baskı Hizmeti : Gezegen Reklam Dağıtım olarak müşterilerimizin ilan, Broşür, Davetiye, Magnet, Kartvizit, Afiş Pankart gibi matbaa basım işlerini yapmaktayız, bu şekilde baskı dağıtım işleriniz tek elden yapılmış olur.Çalışmasını istediğiniz ürünün Gramaj, Ebat, Renk, Adet miktarını tek sayfa kırım özeliklerini yada Elinizde basılmış örnek varsa bunu bizimle paylaşmanız sürecini hızlandırmak açısından etkili olacaktır. Düğün, Nişan Yemek ve Sünnet Kartvizit Katalogları iş yerinize yada dilediğiniz mekana getirilir.Ürünle ilgili çalışma tamamlanınca istediğiniz adrese teslimatı paketlenip imza karşılığında teslimatı yapılmaktadır. Etkili Güvenli Dağıtım ve Basım için bizimle çalışmanız yeterlidir,


Last Updated on Wednesday, 24 April 2019 13:18